Son Derece Kaliteli Nişan Tepsi Örnekleri

Son Derece Kaliteli Nişan Tepsi Örnekleri

Düğün adetlerinde yıllardır büyüklerin gümüş tepsi ve makas ile evlenmek isteyen çiftlere sundukları bu günümüz adetlerini artık günümüzde daha da geliştirir ve çok daha farklı boyutlara taşır olmaktayız. Giyim tarz ve kendi adetlerinize göre, en uygun konseptler çerçevesinde özel olarak hazırlanan nişan tepsilerinde tutun da istediğiniz modelde, renklerde de nişan tepsileri hazırlamak günümüzde oldukça kolaydır. Düğün süreci yaşayacak tüm çiftler, nişan adetlerinden de kaçınamayacaklar ve nişan tepsileri seçimleri model seçimi de yapacaklardır. İşte bu nedenle kolay beğenmeyen gelinler için bile, hayallerindeki özel modeli yaptırmak günümüzde mümkün olabiliyor…

 

Nişan tepsilerinizi düşünürken örnekleri inceleyebilirsiniz. Tepsi modellerine baktığımızda ahşap modeller bulunmaktadır. Ahşap istemiyorsanız eğer kütük veya aynalı tepsilerle beraber de nişan tepsisi hazırlayabilirsiniz. Elbette çok daha kadını ifade eden dantelli, örgülü ve yuvarlak- kalpli şekillerde de nişan tepsileri hazırlatarak, özel bir nişan yaptırmak da mümkün olabiliyor… Günümüzde gümüş nişan tepsileri ön planda olsa da sadelikten yanaysanız sade veya alternatif olarak iğne oyası ile yapılan nişan tepsilerini de deneyebilir, tercih edebilirsiniz.

 

Özel olarak yapacağınız nişan konseptiniz belli ise, nişan tepsinizi de buna göre seçmeniz gerekmektedir. Nişan tepsisi yaparken dikkat etmeniz gerek noktalardan biri uyum içerisinde tepsinin oluşturulmasıdır. Yüzüklerin keseceği makasın biraz daha şık olması da önemli detaylardan biridir.

 

Eğer makas süslemesi yapılacaksa, bunu nişan tepsisine göre en uygun şekilde yapmanız gerekecektir. Kurdele, inci ve boncuklarla süslemeler yapmak çok daha uygun olabilecektir. Tepsilerinizi istediğiniz ebatlarda, boylarda ve şekillerde yaptırabiliyorsunuz. İster kalp şeklinde isterseniz de dikdörtgen boyutlarda yaptırmak mümkündür. Bunların tamamı bittikten sonra da önemli noktalardan biri, söz veya nişana gelen misafirlere dağıtılacak nişan hediyeliği düşünceleriniz olacaktır.

 

Nişan Hediyelikleri Önerileri 2020

 

Nişan hediyelikleri günümüzde nişan tepsisinden sonra düşünülen en önemli noktalardan biridir. Eş, dost, akraba ve arkadaş çevresini çağırdığınız nişanlarınızda onlarla mutluluğu paylaşırsınız. İşte böyle noktalarda da nişan hediyeliği önemlidir. Tören bittikten sonra o güne özel bir anlam ifade eden çok anlamlı nişan hediyelikleri hazırlatabilirsiniz. Kolonya şişelerinden magnetli hediyelere, mum veya lokumluklardan nikah şekerlerine, hediyelik ufak eşyalardan lavanta keselerine kadar çok fazla nişan hediyelikleri ya da diğer bir düşünce ile söz hediyelikleri ayarlamak mümkündür.

 

Adetlerimizden biri olan nişan, söz, kına sonrasında gelen davetlilere hediye dağıtmaktır. Söz ve nişan sonrasında da kına hediyelikleri konusunda kına ojesi, kına kremi, kına hediyelikleri olarak paketlenmiş kınalar gibi özel kına gecesine uygun hediyeler de davetlilere dağıtabilirsiniz. Mum kına veya kalpli, kırmızı renklerde birçok mutluluğunuzu yansıtan, bir anı olarak gelen davetlilere verebileceğiniz çok özel, günün anlam ve önemini tanıyan hediyeler yaptırabilirsiniz. Böylece özel ve mutlu anlarınızı, sevdiklerinizle paylaşırken onlara bir anı olarak da günün önemini her zaman tanıyacak olan hediyeler olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar