İngilizce Konuşmak İçin İzlenecek Pratik Yollar

İngilizce Konuşmak İçin İzlenecek Pratik Yollar

Günümüz şartları, İngilizce bilmeyi zorunlu hale getirmekte ve yeni bir iş başvurusunda aranan genel bir özellik durumuna gelmiştir. Birçok öğrenci İngilizceyi en iyi şekilde öğrenebilmek ve İngiltere dil eğitimi için İngiltere’ye gitmenin yollarını araştırmaktadır. stundentportal.international sitesini ziyaret edenler, İngiltere’de bulunan dil okulları, verilen kurs türleri, İngiltere’de konaklama, vize işlemleri gibi birçok bilgiyi bulabilecektir. Firma yurtdışı eğitim danışmanlığı vererek, ülkemizden insanların eğitim için İngiltere’ye gitmesine yardımcı oluyor.

Genel İngilizce

İngiltere dil okulları yurtdışından gelen öğrencilere genel İngilizce ve meslek İngilizcesi gibi tüm kurs türlerinde eğitimler veriyor. Dil okullarının ayarlanması, kişilerin tercih yapmaları, başvuruda bulunmaları gibi işlemler Stundent Portal İnternational firması aracılığı ile yapılabiliyor. Ülkemizde etkin bir hizmet vermeye çalışan firma, ülkemiz genelinde hizmet verebilmek için merkez ve temsilci ofisleri bulunuyor. Kısa süreli dil eğitimleri ya da uzun süreli üniversite eğitimleri için danışmanlık hizmeti veriyorlar.

Kurs Seçimi

İngiltere dil kursu eğitim programları profesyonelce uygulanmakta ve İngilizcenin en iyi şekilde öğretilmesi sağlanıyor. İngiltere’de dil kursu almak isteyenler öncelikle, hangi alan için İngilizce öğreneceklerini karar vermelidir. Verilecek karara göre, genel İngilizce ya da meslek İngilizcesi seçimi yapabilirsiniz. Bunlarla birlikte TOEFL, IELTS seçimi de yapabilirsiniz. Stundertportal.international sitesi aracılığı ile başvuru yaparken, sizlere en ekonomik eğitim alacağınız seçenekler sunuluyor. İngiltere’de verilen tüm dil eğitimleri uluslararası geçerliliği olan kurslardır ve bu eğitimi alan kişilere birçok avantajlar sağlamaktadır.

Türkiye’deki Ofisleri

Stundent Portal İnternational Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firması hizmetlerini studentportal.international web sitesi üzerinden sunmaktadır. Türkiye’den dil eğitimi için İngiltere’ye gitmek isteyenlere daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep illerinde bulunan ofislerini kullanmaktadır. Hizmetleri arasında, üniversite eğitimi, dil eğitimi, konaklama, vize işlemleri dahil İngiltere’de eğitim alabilmek için gerekli olan tüm gereksinimler için ihtiyaç olan hizmetleri veriyorlar. Kesintisiz hizmetlerine devam edebilmek için merkezi çağrı merkezi numarası üzerinden tüm ofislerine ulaşım sağlamakta ve bu hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyor.

İngiltere Eğitim Vizesi

Yurtdışına çıkış işlemlerinde, çıkış nedenine göre farklı özelliklere sahip vizeler istenmektedir. İngilizce öğrenebilmek için İngiltere’ye gitmek isteyen öğrenciler, seçtikleri dil kursu türü ve süresine göre vize başvurusunda bulunurlar. Stundentportal.international sitesinde kurs türüne göre doğru vize başvurusunda bulunmanıza yardımcı oluyorlar. İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi alan bir öğrenci genel İngilizce kursuna katılabilir ve vize süresi en fazla 6 aydır. Mesleki İngilizce öğrenmek isteyen kişiler ise uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi için başvuruda bulunmalıdır. Bu vizenin süre ise en fazla 11 aydır. İngiltere’de üniversite eğitim almak isteyen kişiler vize başvurularında, Tier 4 uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi seçeneğini seçmelidir. Dil eğitimi için alınan vizelerde kişilere çalışma izni verilmemektedir. Vize işlemlerinde yanlış işlem yapmamanız için yurtdışı eğitim danışmanlığı firması sizleri doğru yönlendirmektedir.

 

Dil Eğitimi için detay : https://studentportal.international/ingiltere/uluslararasi-ingilizce-dil-sinavlari#ioa

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar