Vazelinin faydaları nelerdir?

Vazelinin faydaları nelerdir?

Vazelinin faydaları nelerdir? Birçok konuda fayda sağlayan vazelinin kaşlar için ne kadar faydalı olduğunu duymuş muydunuz? İşte vazelinin bilinmeyen faydaları!

CİLDİNİZİ NEMLENDİRİN 

Vazelin genel olarak dudak koruyucu olarak bilinmektedir. Aynı zamanda makyaj temizleyici, pişik kremi ve tırnak besleyici olarakta kullanılmaktadır. Vazelini yüzünüze sürerek cildinizi yumuşatabilirsiniz. Düzenli olarak kulanılan vazelin ince çizgilerinizinde zaman içerisinde azalmasını sağayacaktır.

Vazelin en güçlü nemlendiricilerden biri olarak gösterilmektedir. Sadece cilde değil aynı zamanda saçlara kaşlara ve kirpiklere de inanılmaz faydası bulunmaktadır. Peki vazelinin faydaları nelerdir? İşte vazelinin inanılmaz faydaları!

KAŞLARI GÜRLEŞTİRİYOR

Vazelin kaşlara ve kirpiklere de sürülmektedir. Kısa süre içerisinde dökülen kaşlarınızı ve kirpiklerinizi yeniden çıkarmaya yardımcı olacaktır. Her gece uyumadan önce kulak çubuğuyla kaşlarınıza ve kirpiklerinize vazelin uygulayın. En kısa süre içerisinde eğer düzenli olarak uygularsanız, farkı hissedeceksiniz.

İLGİLİ HABER

Cildinizin Neme İhtiyacı Var

SAÇLARI YUMUŞATIYOR 

Vazelin cilde iyi geldiği gibi aynı zamanda saçları da beslemektedir. Saçlar üzerinde hızlı bir uzama etkisi yaratan vazelinle saçlarınız yumuşacık olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar