Ünlülerin İnce Görünme Sırları!

Ünlülerin İnce Görünme Sırları!

Her zaman daha ince görünmeyi başarıyorlar. İşte sırları! Kıyafet seçimleriniz vücudunuzun nasıl göründüğünü mutlaka etkiler. Doğru seçim için birkaç küçük bilgi işe yarar.Ünlüler, ince görünmenin yolunu doğru kıyafetleri giyerek buldular.Size onlar gibi ince ve zarif görünmek istiyorusanız buyrun sırları. Www.Kadinay.net Ailesii.. Kadına dair herşey..

KATE WINSLET Koyu renkler, kiloları daima saklar. Tek omuzlu elbiseler her zaman köprücük kemiğinizi ve omuzlarınızı yada en zayıf bölgenizi ortaya çıkarır. Bacaklarınızı daha uzun göstermek için elbiselerinizin boyunu dizlerinizin en ince bölgesinden yukarı asla çıkarmayın! Kalem etekler her zaman daha zayıf gösterir. Kalın kemer mümkün oldukça kullanmayın çünkü sizi ortadan ikiye ayrılmış gibi gösterebilir. Geniş etekli elbiseleri kesinlikle giymeyin çünkü onlar kalçalarınızı büyük gösterir. Kıyafetinizin çok fazla kumaştan oluşmamasına dikkat edin. JENNIFER LOPEZ Kıvrımlarınızı sergileyin. Boynunuzu uzun göstermek için elbisenizle aynı renklede ayakkabı giyin. Sizi daha iri gösterecek dökümlü kumaşlardan her zaman kaçının. Belinizi ortaya çıkaran kıyafetler seçin. Yoksa içinizde birşey saklıyormuşsunuz gibi görünebilir. KATE HUDSON Vücudunuzun en ince bölgesini belirleyin. Üzerinize oturan, düz ve aşağıya doğru daralan kıyafetler sizi mutlaka ince gösterecektir. Vücudunuzu saklayan bol kıyafetler giymeyi tercih etmeyin. Bacaklarınız güzelse onları asla saklamayın. MOLY SIMS Tek renk giymek sizi ince ve uzun gösterecektir. V yakalı giyerek size yönelen bakışların tümünü üst tarafınıza çekin. Kilolu göstereceğinden uzun ve desenli elbiseler giymekten uzak durun. Uzun elbiseler sizi daha kalın gösterebilir.!

 

Etiket zayıf görünme ünlülerden zayıf görünme sırları sıfır beden zayıf olmak ünlülerin incelik sırları nasıl zayıf görünebilirim ince görünmek için ne yapmalıyım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar