Selülitten Kurtulmanın En Kısa Yolu!

Selülitten Kurtulmanın En Kısa Yolu!

İngiltere’de bir şişesi 100 dolardan piyasaya çıkan selülit kremi, 9 dakika içinde selülitleri yarı yarıya yok etmeyi vaat ediyor. ABD’de çıktığı gün tükendi Bilim adamlarına göre eğer etkisi doğruysa “kadınlar için tarihin en önemli buluşu” olarak gösterilen Adonia LegTone Serum, ABD’li kozmetik firması Green Island Lab tarafından üretiliyor ve şişesi 100 dolardan satılıyor. Kremin içindeki bitkisel kök hücrelerinin portakal kabuğu görüntüsüne yol açan güçsüz ve hareketsiz deri hücrelerini harekete geçirdiği ve böylece de cildi sıkılaştırdığı öne sürülüyor. Adonia LegTone Serum, sadece internet üzerinden satıldığı ABD’de piyasaya çıktığı yedi gün içinde tükendi, İngiltere’de daha satışa sunulmadan 100 binin üzerinde ön sipariş aldı. Www.Kadinay.net Ailesii.. Kadına dair herşey..

9 dakikada yüzde 47 düzeltme Şirketin yöneticilerinden Dr. Mark Binette “Piyasadaki birçok selülit kreminin etkisi deneylerle kanıtlanmamış. Ancak bizim ürünümüzün etkisi bilimsel araştırmalarla ispatlandı” dedi. Adonia LegTone Serum, uygulandıktan sonra dokuz dakika içinde selülit görüntüsünü yüzde 47 oranında azaltıyor.
Altı hafta boyunca düzenli olarak kullanıldığında bu oran yüzde 70′e kadar yükselebiliyor. Kadınların yüzde 85′inde karın, kalça ve bacak bölgesinde selülit görüldüğü biliniyor.
Selülit, bu bölgelerdeki deri kök hücrelerinin zayıf ve hareketsiz hale gelmesi yüzünden ortaya çıkmakta. Kök hücreler kendilerini yenileme özelliklerini yitiriyor, yağ hücreleri giderek genişliyor ve toksinler bu bölgelerde hapsoluyor. Krem, bitki embriyolarından elde edilen kök hücreler ve aralarında zencefil, biberiye, limon kabuğunun da bulunduğu 21 ayrı bitkinin yağını içeriyor.
“Etkisini sadece 9 dakikada gösteriyorsa kremi geliştirenler Nobel ödülü almayı kesinlikle hak ediyorlar” diye konuşan İngiliz uzmanlar kreme kuşkuyla baksa da üretici firma, bu karışımın kadınlarda sorunlu bölgelerin 20 yaşlarındaki haline geri döneceğini iddialı bir şekilde öne sürüyor.

Etiket selülit tedavisi selülit selülitten kurtulmanın yolları kadınların kabusu selülit 9 dakikada selülitten kurtulmak teknoloji ve selülite çözüm

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar