Kıvırcık Saçlar İçin Saç Fikirleri

Kıvırcık Saçlar İçin Saç Fikirleri

Kadınlar her zaman kıvırcık saçlarıyla ve bukleleriyle erkekleri cezbetmiştir. Bakımlı ve bukleli saçlar yıllar yılı modası geçmek bilmeyen farklı bir büyüye sahiptir, görünen o ki öyle de kalacaktır. Düz saçlı bir bayansanız bukleleriniz için büyük çaba göstermelisiniz fakat doğal buklelere sahipseniz onları korumak bu işin esasıdır ve en zorudur. Kıvırcık saçlara sahip olmak güzelliğinize güzellik katabilir fakat aynı zamanda size extra bir sorumluluk da yükler. Düz saça sahip olanlarda olduğu gibi yataktan kalkıp hemen dışarı çıkamazsınız. Kıvırcık saçlar bakım görmeye muhtaçtır ve ancak bu şekilde onları diğerleri tarafından kıskançlık yaratacak bir duruma getirebilirsiniz. Www.Kadinay.Net grubu olarak kıvırcık saçlarınızın ve buklelerinizin daha hoş ve güzel görünmesi adına birkaç ipucunu sizinle paylaşıyoruz.
Doğru Uzunlukta Tutmalısınız Bukleler daha çok orta ve uzun saçlarda kendilerini daha iyi gösterir. Orta uzunlukta saçlarda en kısa bukle çene hattı hizasında olacak şekilde 3 katmanlı bukle uygulanması gerekir. Daha uzun saçlar için ise ilk bukleyi omuz hizasında tutarak kalan bukleler daha aşağıda kalacak şekilde uygulanmak size en iyi görünümü kazandıracaktır.
Gevşek veya Sıkı Bukleler Tercih Edin Sıkı bukleler size çok çekici bir görünüme kazandırabilir. Davetlerde, özellikle gece elbiseleriyle çok uyumlu olan sıkı bukleler, basit görünümün aksine size sofistike bir görünüm kazandırır. Diğer taraftan, gevşek bukleler ise yüzünüze yumuşak ve tatlı bir görünüm kazandırabilir. Dağınık fakat güzel bir görünümden kormuyorsanız gevşek bukleler yaptırabilirsiniz.
Saç Örgüleri Değişik stillerde saç örgüleri deneyebilirsiniz. Bu şekilde gevşek buklelerinizi vurgulayabilir ve bukleleriniz yüzünüzü çevreleyerek size daha narin bir görünüm kazandırabilir. Ayrıca yarım kabarık saç modeline de gidebilirsiniz. Yarısını güzel tokalar veya aksesuarlarla toplayıp yarısınıda serbest bırakırsanız bu da size mükemmel doğallıkta bir görünüm kazandırıp buklelerinizi vitrinde durur misali göz önüne çıkaracaktır.
Dikkat Edin Her zaman iyi, besleyici bir şampuan ve saç kremi kullanın. Bu şekilde buklelerinizi daha kolay kıvırabilir ve en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Tüm bu önerilerimizi dikkate alarak daha yenilikçi ve etkileyici bir görünüm kazanabilirsiniz.

Uzmanlardan Canlı Röportaj Videolu Anlatımlar
 

UzmanTV

Saç Bakımının İncelikleri

UzmanTV

Kıvırcık Saç Bakımı

 

Etiket kıvırcık saç bakımı kivircik sac modelleri kıvırcık saçlar bukleli saçlar bukle kıvırcık bukleli saç bakımı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar