Kahverengi Lekeler

Kahverengi Lekeler

Güzellik ve cilt bakımı konusunda hassas birçok bayanımızın ortak sorununu teşkil eden kahverengi lekeler! Yaşlılık lekeleri veya akciğer lekeleri olarakta bilinen kahverengi lekeler yaşlanmanın de belirtisi olarak görülebilmektedir. Birkaç etkili cilt bakım ipuçları ile bu lekelerin oluşumları azaltılabilir. Piyasada bu amaçla satılan bir çok bakım ürünü losyonları kolayca bulabilirsiniz fakat Www.Kadinay.Net web çalışanlarının araştırmaları neticesinde önerdiği ev yapımı yöntemler ile harikalar yaratabilirsiniz!..

Aşağıda belirtilen cilt bakım ipuçları ile yalnızca ekonomik tasarruflu neticeler değil cildinizde mucizevi sonuçlar elde edeceksiniz. Şaşırtıcı ev yapımı ip uçlarını takip ederek kahverengi lekeleriniz ve çilleriniz için temizleyici bir bakım elde edeceksiniz.

 

* Ekşi bir limonun suyunu yüzünüze krem sürer gibi uygulayın. Bu durum yüz hücrelerinizin çalışmasına neden olacak. Sonra yumuşak bir mendil ile silin ve nemlendirici uygulayın. * Limon suyu özellikle bu amaçlı tedaviler için uygulanmıştır. Parmaklarınızla lekeli bölgelere limon suyu ile beraber masaj yapın. * Kayısı, çilek, salatalık ve kırmızı frenk üzümü içeren sebze ve meyve maskeleri çilleri hafifletmek yardımcı olacaktır. * Ekşi süt ile yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Lekeleri giderme amacıyla kullanıldığı gibi cilt tahrişini ve kuruluğunu önlemede de faydalıdır. * Eşit miktarlarda maydonoz suyu, limon suyu, portakal suyu ve kırmızı frenk üzümü suyunu karıştırarak yüzünüze uygulayabilirsiniz. * Yüzünüze bakım uygulamadan önce tam olarak yıkayıp temizlediğinizden emin olun. * Eğer hassas bir cildiniz varsa limon suyu uygulamaktan kaçının.

Etiket Yaşlılık Lekeleri limon suyu cilt bakımı kahverengi lekeler yüzdeki kahverengi lekeler kahverengi yüz lekeleri akciğer lekeleri kayverengi yaşlılık lekeleri kahverengi lekeler için çözüm yolları kahverengi lekelere çözüm kahverengi lekelerden kurtulun kahverengi lekeler için maske limon suyu faydaları ekşi süt cilt bakımı ekşi süt maydonoz suyu frenk üzümü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar