Hızlı saç uzatma

Hızlı saç uzatma

Sevgili okurlarımız; Bugün ki paylaşımımız da kısa saçlarımızı daha hızlı nasıl uzatabiliriz konusu olacak. Anlatacağımız bu konuda çeşitli paylaşımlara ulaşabilirsiniz. Kadinay.Net Çalışanları olarak, google da çok aranılan kelimeler arasında olan Hızlı Saç Uzatma veya Hemen saç uzatma kelimelerini yaptığımız araştırmalar sonucu kısa özetiyle açıklayıp daha sonra uzmantv.com’un videolu paylaşımıyla tamamlayacağız. Herşey Sizin için Www.Kadinay.Net Kadına Dair Herşey..

Saçlarımıza hangi faktörleri uygularsak hızlı uzatabiliriz ?
Dikkat edilecek olursa saç uzamasını olumsuz yönde etkileyen faktörler yaşantımızda sık karşılaştığımız faktörlerdir.

– Saçlarının hızlı uzamasını isteyen kişileride etkileyen faktörlerdir. Saç yapımı ile ilgili olarak bazı vitaminlerin önemli olduğu günümüzde biliniyor. Ancak bu vitamin ve mineraller günlük beslenmemiz yolu ile zaten alınan vitaminlerdir. Zaman zaman takviye olarak bu tip vitaminlerden almak eksiklik varsa düzeltir.
Saç köklerimiz saç tellerine hayat veren organlarımızdır. Saç köklerimiz normal koşullarda saç tellerine yeni kısımlar ekliyerek saçları uzatırlar. Günümüzde saç yapımını hızlandıracak bir çözüm henüz bilinmemektedir.
Bazı ilaçların kullanımı, beslenme bozuklukları stress gibi faktörlere bağlı olarak saç uzamasında yavaşlama olasıdır. Saç köklerinin beslenmesini bozan durumlarda da saç uzaması yavaşlar. Sigara yine damaraları büzücü etkisi ile kan dolaşımını bozan ve besinlerin, oksijenin hücrelere ulaşımını engelleyen bir faktördür.
Hızlı Saç Uzatma
– Saçların uzamasını hızlandırmak için yapılacak en iyi şey saçların uzamasını azaltan faktörler ile savaşmaktır. Sağlıklı beslenme, özellikle sebze ve meyvaların ağırlıklı olduğu beslenme tarzları, bol su içmek, düzenli ve yeterli uyku çok önemlidir. Stress yine salgılattığı adrenalin gibi hormonlar yolu ile damarlarda daralmaya yol açar ve saç köklerinde beslenmeyi bozar.
– Stresi düşürecek önlemlerde saç uzaması açısından önemlidir. Sigara içerdiği nikotin ve karbon mono oksit gazı ile olumsuz etkileri olan bir faktördür. Nikotin damarları daraltırken, karbon mono oksit gazı kanda oksijen taşınmasını bozarak hücre beslenmesini bozarlar.
– Yeterli besin ve oksijen alamayan saç köklerinin normal üretimlerini yapması zordur. Saç derisine uygulanacak sıcak havlular, hafif masajlar bu bölgede dolaşımı arttıtacak ve saç köklerinin normal beslenmesini sağlayacaktır.
Videolu Anlatım Aşağıdaki videoda anlatılmak istenen saçlarınızı bitkisel yolla uzatabilirsiniz ve faydasını göreceğiniz bir karışım elde etmenizi yapılan açıklamadan daha iyi anlayacaksınız.

 

 

 

 

Bitkisel Karışımlarla Saç Bakımı

Etiket çabuk saç uzatma saç nasıl uzar saç nasıl çabuk uzar saçlar nasıl hemen uzar saç nasıl hızlı uzar en kısa sürede saç nasıl uzar saçların hızlı uzaması videolu hızlı saç uzatma anlatım bitkisel yolla hızlı saç uzatma

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar