Cilt Dökülmesine Son!

Cilt Dökülmesine Son!

Cildimizde büyüdükçe pul pul dökülmeler olduğunu hepimiz farketmişizdir.Gözeneklerdeki bu ölü hücre blokları siyah nokta oluşumuna neden olur ve cildimizin yüzeyi mat bir görünüm kazanır. Aşağıda tarif ettiğimiz yöntem ile ölü hücreleri nazikçe temizler ve daha yumuşak, daha net daha parlak ve yeni bir cilt ortaya çıkarabilirsiniz.Aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırmanız için de bu yöntem size yardımcı olacaktır. * Önce krem ​​ve makyaj kalıntılarını çıkarın ve daha sonra yüzünüzdeki veya vücudunuzun herhangi bir yerindeki gökülmekte olan ölü derileri  temizleyin. * Islatmış olduğunuz bölgeyi nazikçe ovalayınız. * Dairesel hareketlerle ölü deriyi kaldırın. * Dikey hareketlerle kalan parçacıkları yine ovalayarak temizleyin. * Su ile durulayıp,yumuşak bir havlu kullanarak kurulayın. * Peeling sonrası yüz ve vücut vücut losyonu kullanarak nemlendirici uygulayın.

Dökülmeye Son Vermenin Çeşitli Yolları Ponza Taşı Yukarıda belirtmiş olduğumuz yöntemi banyo sırasında uygulayın ve cildi ovalama işlemini ponza taşı ile yapın. Sabun kullanmadan nemli olan kollarınıza,bacaklarınıza ve sırtınıza uygulayın.En kuru ve en hassas ciltler için uygun olan ponza taşı ölü ve donuk olan cildinizi temizlemek için uygun bir çözüm.

Şekerli Bir Çözüme Ne Dersiniz? * Esmer Şeker * Bal *Tahin

Nasıl Uygulayacağım? Tüm malzemeyi macun kıvamına gelecek şekilde karıştırın ve cildinize uygulayın. bu yöntem ile cildinizin formda,sağlıklı ve genç bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Çamur Banyoları ve Termal Sular Termal su tedavileri ve çamur banyoları ile cildinizi yumuşatır,temizler ve deri dökülmelerinden arındırıp en önemlisi cildinizi uyarırsınız.Dünya üzerinde bulunan birçok kaplıcada bu tedaviyi uygulayabilirsiniz.

Etiket cilt dökülmesi cildin pul pul dökülmesi sağlıklı ve genç görünüm ponza taşı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar