Karın Düzleştirme Yöntemi

Karın Düzleştirme Yöntemi

Toplumun hemen hemen her kesiminin sorunu olan karın şişliği, karın sarkıntısı özellikle kendini formda tutmaya çalışan kadınlarımızın sorunları arasında yer alır. Bu psigolojik sorunumuzu yenmemiz için farklı yöntemler uygulamaya konulmuştur, faydalı taraflarından da yararlanılmıştı. Fakat Aşağıda size paylaştığımız yöntemimiz, yine bir Karın Düzleştirme Yöntminden biri. Sıkı bir karın her zaman çekici ve alımlı görünmenizi sağlar. Giydiğiniz her şey üzerinize daha güzel oturur ve imrenilen bir vücudun yapınız orantılı bir karın ile mümkündür.Bunu 8 şekilde kategorileştirdik ve siz değerli okurlarımıza gururla sunmak istedik. Www.Kadinay.Net Diyet Adına her şeryi bulabilirsiniz.

 

1) Duruşunuza Dikkat Ayakta dururken daha iyi bir duruş karın kaslarının doğru çalışmasını sağlar. Kulaklarınız omuz hizasında olmalı ve dizlerinizi kırmamalısınız. Omuzlarınızın ön kısmı askıya gömlek astığınız gibi düz olmalıdır. Öne doğru eğik durursanız kamburunuz çıkar ve zamanla kalıcı olabilir. Ağırlığınızı topuklarınıza verin. Bu sayede hem düzgün bir duruşa hem de sağlıklı karın kaslarına sahip olacaksınız.
2) Resmin Bütününü Düşünün! Karın kaslarınızı çalıştırırken vücudunuzun diğer bölümlerini ihmal etmeyin. Sıkı bir karın için örneğin sırt ve bel bölümünde bulunan kasların da durumu oldukça önemlidir. Ayrıca dengeli bir biçimde tüm vücudu çalıştırmazsanız karnınız sıkı ancak diğer yerler gevşek kalacaktır.
3) Kano Dönüşü Dik durun, ayaklarınızı omuz hizasında ayırın. Ellerinizi birleştirin ve kürek çektiğinizi hayal edin. Sağ ve sol tarafınıza doğru birleştirdiğiniz ellerinizi kanoda oturur gibi kürek hareketini 20 kere yapın. Hareketleri yaparken derin nefes almaya dikkat edin. Gergin bir karına kavuşmak hayal değil! İşte seksi bir vücut için vazgeçilmeziniz olacak ürünler!
4) Kedi Tekmesi Ayaklarınızı birleştirip dik durun. Kollarınızı uçak kanatları gibi açın. Nefes verin ve aynı zamanda bacağınızı kaldırabildiğiniz kadar yukarı kaldırın. Kollarınız önünüzde paralel olrak durmalı. Her bir bacak için 20 kez aynı hareketi yapın. Bu sayede bu bölgede bulunan kaslarınızın çalışacak ve yağ yakımı artacaktır.
5) Esneme Dik durun, topuklarınızı birleştirin ve ellerinizi karnınızın altında kilitleyin. Nefes verin ve kollarınızı esnetebildiğiniz kadar aşağı doğru itin. Aynı zamanda parmak ucunuza kalkmaya çalışın. Bu şekilde 10 kez aynı hareketi tekrarlayın.
6) Yemenize Dikkat! Ne kadar egzersiz yaparsanız yapın, yediklerinize dikkat etmediğiniz takdirde karnınızı istediğiniz şekle sokamazsınız. Unutmayın mideniz karnınızda bulunuyor ve onun tıka absa dolu olması güzelliğinize gölge düşürecektir.
7) Gerçekçi Olun! Genleriniz vücudunuzun şeklinde önemli bir rol oynar. Ancak nasıl olsa ailemdeki herkes kilolu diye tatlılara hücum etmek de doğru değildir. İstediğiniz takdirde ve gerçekçi hedefler koyduğunuzda motive olduğunuzu ve çarpıcı bir vücuda sahip olmanın o kadar da zor olmadığını göreceksiniz.
8) Acele Etmeyin! Kimse bir günde muhteşem bir karına kavuşmuyor. Sabırla çalıştığınızda ve günde sadece 20 dakikanızı ayırdığınızda çok zaman geçmeden istediğiniz ölçülere ulaşacaksınız. Unutmayın! Her şeyin başı sabır… Diyet adına herşeyi Diyet kategorimizde bulabilirsiniz. Herşey Kadınlar için Www.Kadinay.Net

Etiket kilo verme acısız zayıflamak ağrısız zayıflamak çabuk zayıflamak diyetle kilo verme diyetsiz zayıflamak faydaları ilaç kullanmadan zayıflamak kadın kolay yoldan zayıflamak Karnı Düzleştirmenin Yolları kolay zayıflamak kolayca zayıflamak Zayıflama – Kilo alma zayıflamak için beslenme zayıflamak için ne içmeli zayıflamak için ne yemeli zayıflamak için ne yenir zayıflamak için öneriler zayıflamak için pratik bilgiler zayıflamak isteyenler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar