Fit Vücuta Sahip Olmanın Yolları

Fit Vücuta Sahip Olmanın Yolları

Fit bir Vücuda Sahip olmak için; Düzgün bir fiziğe sahip olmak her bayanın hayalidir. Erkeklerin dikkatini çeken, giydiği kıyafetleri üzerinde taşıyabilen bir kadın kendini sosyal yaşamında da emin hissetmesine yardımcı olacaktır. Peki böylesine hayali kurulan bir fiziğe sahip olmak çok mu zor?

Aslında bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişir. Kendine inanan ve buna gerçekten sahip olmak isteyen bir Kadın için hayal olmaktan öte rahatlıkla başarabileceği hedeftir. İnsanın kendini şekillendirmesi tamamen istek ve iradeye bağlı olduğunu hepimiz biliyoruz, ve bu nedenle Fit bir vücuda sahip olmak için sizleri aşağıdaki açıklamamızla başbaşa bırakıyoruz.

Ne yapsam, nerden başlasam ile vakit kaybetmeyin. Bu program ile harekete geçin ve sorunu kökünden çözün!

Bu egzersiz programı etkili olacak Hayallerinizdeki görünüme sahip olmak için, vücudun dokunulmamış tek noktasını bırakmayan bir egzersiz programını takip edebilirsiniz. İşte üç haftalık egzersiz programıyla arzu ettiğiniz vücuda kavuşabilmenin aşama aşama yolları ..

En etkili karın egzersizi (karın bölgesi için) İlk pozisyonda kollarınızı olabildiğince yana açın, bacaklarınızı üst üste getirerek yere uzanın. İkinci pozisyonda ise belinizi ölçülü bir şekilde yerden kaldırmaya çalışın. Bacaklarınızın yere paralel olmasına ve kollarınızın pozisyonunu değiştirmemeye dikkat edin. Bu hareketi 10 kez tekrarlayın.Göğüs darbesi (popo ve sırt için) Yüzünüz yere doğru uzanın. Kollarınızı öne doğru uzatarak, bacaklarınızı yerden bir parça yükseğe kaldırın. Dengenizi sağladıktan sonra hareketin ikinci kısmına geçebilirsiniz. Bacaklarınızın arka kısmına uzanarak hareketi gerçekleştirin. Başınızı dik tutmaya özen gösterin. Tekrar öne eğilerek kollarınızı ilk pozisyona getirin ve bu şekilde egzersizi 10 kez tekrarlayın.

Dizlere ve kollara baskı yapın (karın, kalça ve iç, dış uyluk bölgesi için) Tek bacağınızdan ve kolunuzdan destek alarak, diğer bacağınızı yere paralel konuma getirin. Parmak uçlarınızın tam karşıyı, diğer kolunuzun da yukarıyı göstermesine dikkat edin. Hareketi gerçekleştirebilmek için, kolunuzu aşağı ve yukarı hareket ettirirken bacağınızın konumu da kolunuzla birlikte değişmeli. Bu egzersizi de 10 kez tekrarlayın. Ardından bacağınızı değiştirerek, bir 10 kez daha yapın.

Daha etkili şınav hareketi(kalça, karın, göğüs, omuz ve bacak için) İki kolunuzdan ve tek bacağınızdan destek alarak şınav pozisyonu alın. Normal şınavdan farklı olarak sunulan harekette sadece tek bacaktan destek alınarak egzersizin etkinliği artırılıyor. Aldığınız destekle öne doğru eğilin ve şınavı tamamlayın. Hareketi iki bacak için de 20′şer kez tekrarlayın.

Vücudun tüm yükü bacaklarınızda(popo, iç, dış bacak, karın ve kalça için) Kollarınızı yana açarak sırt üstü uzanın. Tek bacağınızdan destek alırken belinizi yerden kaldırın, diğer bacağınızın parmak ucu karşıyı göstersin. Bu hareketi oluşturabilmek için bacağınızı öne ve yukarı doğru hareket ettirin. Hareketi 10 kez tekrarladıktan sonra diğer bacağınıza geçin.Yüzme keyfi(karın, kalça, bacak, kollar ve popo için) Tek dizinizden ve kolunuzdan destek alarak yüzünüzü yere dönün. Tek kolunuzla ileriye doğru uzanın. Daha sonra da vücudunuzla paralel hale getirin. Kolunuzun yönünü değiştirirken çapraz bacağınızın da kolunuzla aynı seviyeye gelmesine dikkat edin. Hareketi kulaç atar gibi yapmaya özen gösterin. Seri olarak yapılması gereken bu egzersizi, iki bacağınızı kullanarak beşer kezden toplam 10 kere yapın.

Çapraz egzersiz(karın bölgesi için) Mekik çekmeye hazırlanır gibi sırt üstü uzanın. Hafifçe doğrularak, sol kolunuz sağ bacağınızı kavrasın. Bu arada diğer kolunuzun da mümkün olduğunca serbest olmasına dikkat edin. Yerle sırtınız 45 derecelik açı oluşturarak, sol kol sağ bacak ve sağ kol sol bacak olmak üzere hareketi çapraz olarak yapın. Hareketi 10 kez tekrarlayın.

Sonrasında karşılaşacağınız değişikliğe siz bile inanamıyacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar