Diyetisyenler için Sağlığı Teknolojiyle Birleştiren Diyetisyen Yazılımları

Diyetisyenler için Sağlığı Teknolojiyle Birleştiren Diyetisyen Yazılımları

Covid-19 salgınıyla tüm sistemler kendini revize ederek, online veri sistemine dönüşerek daha etkin, daha sağlıklı ve daha güvenceli hizmet formüllerini yaratmıştır. Teknolojik alt yapı desteğiyle diyetisyen yazılımı yapılarak oluşturulan programlar, diyetisyen ve danışan ilişkilerini yeniden düzenleyerek geliştirilmiştir. Diyetisyenler için kolaylık ve rahatlık sunan birçok uygulamayı içeren yazılımlar, danışan takip sistemleriyle, dijital asistanlık görevini üstlenmektedir. İşlevsel ve fonksiyonel uygulama bölümleri, danışan bilgilerinin toplanması, karşılaştırılması ve yeni verilerin oluşturulmasını sağlamaktadır.

Diyetisyen takip sistemleri ile danışanların kan değerleri, ölçümleri, testleri, kişiye özel tüm verileri girilerek takip edilebilmekte ve yeni oluşumlar hazırlanabilmektedir. Danışan takip gibi uygulamaları dışında, e-dönüşüm sistemleri, mali uygulamalar, her konuya özel raporlama, kayıtlar ve kontroller rahatlıkla yapılıyor.

Diyetisyen Yazılımı  Avantajları

Tek bir ekrandan tüm kayıtlara anında ulaşılmakta; hatta mekân ve ortamdan bağımsız dilediğiniz an ve yerden tüm kayıtlara erişim sağlanabilmektedir. İhtiyaç olduğunda danışanlarla randevularınızı online olarak yapılabilmekte, diyet listeleri anlık oluşturulabilmektedir. E-fatura, e-dönüşüm işlemlerinizi sistem üzerinden bir opsiyon sunulabilmektedir. Resmi kurum bilgilendirmeleri, veri gönderimi gibi tüm işlemler, kolaylıkla sistem aracılığıyla organize edilebilmektedir. Faturalarınızı fiziksel olarak saklama ve arşivleme külfetinden kurtaran sistem ile resmi veya kişisel tüm raporlamalar anlık olarak yapılabilmektedir.

Dijital asistanınız randevu takip, hatırlatma ve bilgilendirmeleri yaparak sizin organizasyonla uğraşmanıza gerek kalmadan planlanabilmekte ve uygulanabilmektedir. Unutma, atlama gibi sorunları ortadan kaldırabilmektedir. Tüm işlerinizin profesyonel olarak düzenlenmesine destek olabilmektedir. Diyetisyenlerin kullandığı uygulamalar iş kolaylığı sağlarken dijital çağa uygun olarak prestij ve modernlik kazandırmaktadır. Danışan ilişkilerinizin daha verimli olmasını sağlarken, danışanlar üzerinde olumlu izlenimler yaratabilmektedir. Not: Bu avantajlar kullanmış olduğunuz diyetisyen yazılımına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Diyetisyen Takip Sistemleriyle Verileri Paylaşın

Modern ve çağdaş sunumları destekleyen diyetisyenler için yazılım programlarıyla, danışanlara beslenme programlarını sunularak, diyet gelişimi takip edilebilmektedir. Online diyet uygulamalarını geliştirerek kişiye özel hizmet sunulmakta ve daha etkin iletişim sağlanabilmektedir.  Danışanlarla etkileşim, program ve hizmetleriyle çoğalmaktadır. Etkileşim yöntemleri arasında, kişiye özel diyet, beslenme ve takip, hedeflenen programa yönelik beslenme ve kalori hesabı, erişim ve bilgilendirme gibi kolaylıklar sunulmaktadır. Danışana özel uygulamalar ile danışanın kendini özel hissetmesi sağlanmaktadır. Danışan ile diyetisyen arasındaki bağın güçlenmesi, güven ve inancı desteklemektedir. Diyetisyene inanan ve güvenen danışan, hedeflenen programa daha istekli ve kararlı olarak devam etmektedir.

Mesleki uygulama kolaylıkları sunan programlar ayrıca gelir gider, finansal raporlama, cari takip, ön muhasebe gibi düzen ve sistemli takip gerektiren bütün resmi işlemlerin organizasyonunu yaparak kolaylık sunmaktadır.

Sonuç olarak online sistem aracılığıyla tüm danışan verilerinizi görerek danışanlarınızla uzaktan erişim sağlayarak, özel beslenme programları hakkında görüşebilirsiniz. Diyetisyenler için yazılım ile gebelik dönemi beslenme, hastalık dönemi beslenme gibi birçok uygulamayı geliştirerek sunmanız kolaylaşmaktadır. Özel programlar ve yazılım desteğiyle sağlığı teknolojiyle sunmanız sağlanmaktadır.

Diyetisyenler için En İyi Yazılım: DiyetBulut Danışan Takip Programı

Diyetisyenlerin bir numaralı tercihi olan DiyetBulut danışan takip programı ile danışanlarınızın kaydını oluşturabilir, süreç takibini sağlayabilir, ilgili tetkik ve raporları saklayabilir ve hatta bunları arşivleyebilirsiniz. Kolay ve hesaplı bir diyetisyen yazılımı çözümü olan DiyetBulut ile verilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir ve herhangi bir indirme gerektirmeden online bir şekilde tüm verilerinizi işleme fırsatına istediğiniz cihaz üzerinden kavuşabilirsiniz. Diyetisyenler için yazılım programı olan DiyetBulut’u şimdi 14 gün boyunca ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz!

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar