Göğüsleri büyütmenin bitkisel yolu

Göğüsleri büyütmenin bitkisel yolu

Hangimiz daha dolgun ve sağlıklı gözüken göğüslere sahip olmayı istemeyiz ki… Fakat gerek genetik faktörler gerekse dış etkenler kasları çok çabuk deforme olabilme özelliği olan göğüslerimizi de etkiliyor ve bu nedenle istediğimiz dolgun görünüme sahip olamıyoruz. Bıçak altına yatmak da çoğu zaman değerlendirmek isteyeceğimiz son alternatifler arasında. Doğal yollarla göğüs büyütme yöntemleri nedir? Hangi yiyecekler göğüs büyütür? Peki ya size göğüslerinizi büyütmenin beslenmenizden geçtiğini söylesem…

DAHA DOLGUN GÖĞÜSLERİN SIRRI BURADA!

Şerbetçi otu, kendirgiller familyasına ait olup, temmuz gibi yeşilimsi-beyaz renkli çiçekler açan otsu bir bitki türüdür.

Türkiye’de, Bilecik-Pazaryeri çevresinde endüstriyel alanda kullanılan dişi şerbetçi otu çiçekleri elde etmek için geniş çapta ekimi sürdürülmektedir. Dişi şerbetçi otunun çiçekleri Ağustos ayında toplanır ve gölgede kurutulur. Bu çiçekler; uçucu yağlar, acımsı maddeler, öz reçineler, mum ve tanen gibi maddeler ihtiva eder. Ayrıca bu bitki bira imalatında kullanılmaktadır.

Şerbetçi Otu Kadınlarda Göğüs Büyütme için Nasıl Kullanılır? ( Doktor Tavsiyesi Şarttır )
UYARI: Şerbetçi otunda bulunan maddeler östrojen hormonu benzeri bir etki yaratmaktadır. Bu tarz maddeler bitkisel kaynaklı olsa dahi uzun vadede başka göğüs kanseri olmak üzere bazı ciddi sorunlara neden olabilmektedir. 30 yaş üstü bayanlar için tavsiye edilmez.Şerbetçi Otu Kremi Tarifi 1 :
Şerbetçi otu sıcak suda kaynatılıp haşlanır, robottan çekilir ve püre haline getirilir. Hazırlanan sıvıya yağsız vücut kremi eklenir ve bir krem kıvamı elde edilmelidir. Bir gün dinlendirilir. Hazırlanan bu karışım göğüs bölgesine sürülür. Çeşitli uygulamalar ve tecrübeler internet ortamında mevcut.

Şerbetçi Otu Kremi Tarifi 2 :

Çörek otu yağı ve şerbetçi otu ile göğüs büyütme

Şerbetçi otundan bir tutam alınır ve 30 ml kadar hakiki soğuk press çörek otu yağı içine atılır. Bilindiği gibi çörek otu yağı da göğüs büyütmek için kullanılan, dünyanın en şifalı yağlarından birisidir. ( Saç dökülmesi ve beyazlaması sorununuz varsa mutlaka Bknz: Çörek Yağı Mucizesi ) Çörek otu yağı ve şerbetçi otu karışımı 1 hafta kadar dinlendirilmeye alınır ve bir hafta sonunda tülbent ile süzülür. Bu karışıma 10 ml ( 2-3 damla ) kadar tarçın yağı eklenir ve ağzı kapanabilen bir şişeye konur. Krem şeklinde sürülür.Ayrıca; göğüs sıkılaştırma için bu küre bknz : İncir çekirdeği Yağı ile Göğüs Sıkılaştırma

Not: Öncelikle bir doktora danışıp doktor tavsiyesi ile kullanınız. 30 yaş üstü bayanlar için tavsiye edilmez.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar