18-24 Mart 2019 haftası Yengeç Burcu

18-24 Mart 2019 haftası Yengeç Burcu

Bu hafta Yengeç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 18-24 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Yengeç burcu yorumunu anlattı.

Maddi konularda organize olmanız gereken haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Parasal konularda idare mekanizmasını kullanacaksınız. Bu alanlarda yapılması gerekenler pazartesi günü biraz zorlayabilir.

Alacak verecek dengesini oturtmak konusunda hoşnutsuzluklarınız olabilir ama öğleden sonra ve salı günü itibariyle bu alanlarda daha rahat etkiye sahip olacaksınız. Bu hafta önemli olacak.

Perşembe günü sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Pazartesi günü seyahat ve eğitime dayalı gelecek planlarınızda hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. Çevrenizdeki insanlardan gereken yardımı alacaksınız.

Çarşamba günü Güneş Koç Burcu’na geçiyor. Sizin için kariyer ve iş fırsatlarıyla dolu bir döngü başlıyor. Kimliğinizi daha fazla göz önünde bulunacağınız ortamlarda göstereceksiniz. Bu dönemde başka insanların onayını almak, görünür olmak aynı zamanda yaptığınızın işin bilinirliğini artırmak sizin için önemli olabilir. Amaçlarınız ve hırslarınız doğrultusunda ilerleyeceğiniz bir dönem başlıyor.

Kariyer ve iş fırsatları konusunda kendinizi göstereceğiniz bir dönem olacak. Çarşamba günü uzun vadeli adımlarda hayat sizi destekleyecek.

Perşembe günü gerçekleşecek Dolunay, sizin ev ve yuva alanlarınızda önemli kararlarınızı ön plana çıkartacak sevgili Yengeç’ler. Eviniz ve aileniz ile ilgili önemli bir detay, konu ve bu konuda alınacak önemli bir karar ve bir başlangıç devreye girebilir. Merkür geriliyor.  Daha önceden konuşulmuş işlerinizin peşinden koşmak önemli olmalı.

Diğer taraftan ailevi konularda önemli kararlar da alacaksınız. Anne ve babanızın ya da eşinizin ailesinin hayatında birtakım sürtüşmeler ya da olumsuzluklar karşınıza gelebilir. Perşembe günü ise kadın erkek ilişkilerine dikkat etmelisiniz. Hafta sonu kendinizi göz önünde olacağınız ortamlarda, çalışıyorsanız iş alanlarınızda kendinizi şifalandırabilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar