18-24 Mart 2019 haftası İkizler Burcu

18-24 Mart 2019 haftası İkizler Burcu

Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 18-24 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu anlattı.

Haftaya iletişimsel ayağınız yüksek olarak başlıyorsunuz sevgili ikizler ve yükselen İkizler. Diğer taraftan organize ve idare etmeniz gereken konular hayatınızda daha fazla yer edecek.

Bu işler; iletişim, satış, tanıtım, reklam, pazarlama ya da bilgisayar alanlarında olabilir. Haftanızı iyi organize etmeniz gerekiyor. Bu hafta çarşamba günü Güneş, burç değiştirecek. Sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek.

Pazartesi günü göz önünde olacağınız ortamlarda, kariyer ve iş alanlarınızın çok hızlandığı ancak birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşma olasılığınızın olduğu bir dönem olacak. Bu hafta özellikle geri planda durduğunuz, halletmeniz gereken işleriniz için hafta başında daha kolay koşullar bulacaksınız.

Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Çarşamba gününden sonra sosyal çevre adımlarınız hızlanacak. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle hareket edeceğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz. Çok yorulmuş ve çalışmış olabilirsiniz. Şimdi vakit bu çalışma koşullarını geleceğe yönelik planlarınıza aktarmak ya da arta kalan zamanlarda sosyal çevrenizle daha fazla vakit geçirmek, ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızı aramak ve onlarla görüşmek olmalı sevgili İkizler.

18-24Bu dönemde bolca gezebilirsiniz. Sosyalleşip, yeni insanlar tanımaya özen göstermelisiniz. Perşembe günü gerçekleşecek Dolunay, aşk hayatınızla ilgili önemli kararları karşınıza getirebilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla ilgili önemli konular daha fazla ilginizi çekecek. Aşkla ilgili konularda bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz.

Çocuğunuzla ilgili konularda önemli kararlar ve varacağınız birtakım sonuçlar devrede olacak. Bu Dolunay önemli sevgili İkizler. Çünkü bir ay sonra yine aynı noktada, aynı son derecede bir Dolunay daha yaşayacaksınız. Bu ay aldığınız kararların sonuçlarını bir sonraki Dolunay’da net bir şekilde göreceksiniz.

Kadın erkek ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Beraber çalıştığınız, eğitim aldığınız, gezip dolaştığınız insanlarla olan bağlantılarda da birtakım sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Öfkenizi içinizde tuttuğunuz bir dönem olacak. Bu etkiye dikkat etmelisiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar