18-24 Mart 2019 haftası Boğa Burcu

18-24 Mart 2019 haftası Boğa Burcu

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası haftalık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu yorumunu anlattı.

Aile hayatınızda yönetici kapasitelerinizi ön plana çıkaracağınız, etrafınızdaki insanları idare etmekten mutluluk duyacağınız, ne yapmaları gerektiğini söyleyeceğiniz bir hafta başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar.

Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi olacak. Hem Güneş burç değiştirecek hem de perşembe günü itibariyle sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Hafta başında sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve gelecek planlarınız ile ilgili konularda hızlı düşüneceksiniz ve çabuk hareket etmek isteyeceksiniz.

Kafanızdaki plan ve projeleri hayata geçirmek için hafta başında uygun birtakım adımlar devrede olabilir. Merkür gerilemesi devam ediyor. Tamamlanmamış işlerin üzerine gitmek fayda sağlayabilir. Çarşamba günü itibariyle Güneş, burç değiştirecek.

Kendinizi geri plana çektiğiniz bir dönem başlayacak sevgili Boğa’lar. Bu dönemde hayatı daha fazla sorgulayabilir, anlamlandırmak isteyebilir, etrafınızdaki konu ve olaylara farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili konularda kendinizi daha yalnız hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz ve baş bölgenizi iyi korumalısınız. Sağlıkla ilgili konularda sınanma olasılığınız yüksek görünüyor.

Diğer taraftan sosyal çevrenizde yapacağınız işlerinizde, takım çalışmalarınızda güzel sonuçlar elde edeceğiniz bir dönem olacak. Perşembe günü sabaha karşı bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkileyecek sevgili Boğa’lar. İş hayatınızda almanız gereken önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

Çok çalışmaktan ya da başka insanlar arasında dengeyi sağlama arzunuzun yüksek olmasından dolayı baş ağrıları bu Dolunay’da hayatınızda yer edebilir. Bu hafta hem iş ilişkilerinize hem de göz önünde olacağınız ortamlarda kadın-erkek ilişkilerine dikkat etmekte fayda olacak. Güzel bir hafta diliyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar