18-24 Mart 2019 haftası Akrep Burcu

18-24 Mart 2019 haftası Akrep Burcu

Bu hafta Akrep burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 18-24 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Akrep burcu yorumunu anlattı.

Kariyer ve işle ilgili konularda bu hafta başında gelişmeler var ve organize olmanız önemli olacak sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Parasal konularda güzel gelişmeleriniz olabilir.

Özellikle perşembe günü eviniz ve aileniz için yapacağınız birtakım harcamalar ya da gayrimenkul ile ilgili bir işe adım atmak anlamında şanslı etkileşimler devrede olacak.

Güneş, Koç Burcu’na geçiyor ve keyifli bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Çok çalışacağınız ve başkalarına hizmet etmekten mutluluk duyacağınız aynı zamanda iş hayatında kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Bu süreçte günlük hayatınızın akışı hızlanabilir. Çalışmıyorsanız bile gün içinde yapacağınız işlerin vaktinizi daha fazla aldığını görebilirsiniz.

Diğer taraftan sağlığınızla ilgili konu ve olaylarda önemli adımlar devrede olacak. Baş ağrılarınız artabilir sevgili Akrep’ler. Hızlı çalışmak ve enerjinizi iş alanlarında ortaya koymaktan kaynaklı olarak sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir.

Perşembe günü gerçekleşecek Dolunay bir olayın iç yüzünü ortaya çıkartabilir. Geri planda durduğunuz ve olaylara çok fazla müdahale edemediğiniz bir konu ya da olayın farklı bir şekle bürünerek karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Kadersel etkiler altında olacaksınız.

Olayları kontrol edemeyeceksiniz sevgili Akrep’ler. Bu yüzden hayatın akışına kendinizi bırakmak bu dönem içerisinde daha etkin bir şekilde denge kurmanızı sağlayacak. Beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışınız hafta sonu yüksek olabilir. İş alanlarınızda ve sağlıkla ilgili konularda adımlar atacaksınız. Güzel bir hafta diliyorum

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar